World Piłka Nożna

Forum o piłce nożnej, dowiesz się najwięcej tylko u nas


#1 2008-04-17 19:33:35

Maroni

Administrator

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2008-04-16
Posty: 36
Punktów :   
Ulubiony Klub: FC Barcelona
Idol Piłkarski : Ronaldinho
Reprezentacja: Brazylia
WWW

[Maroni]O mnie:)

Siema ludzie, ludziska, gracze, mniej zainteresowani zacznę może od tego co chyba wszyscy mam na imię: Kamil, mieszkam powiem tak miejscowości nie podam bo to kompletnie żal.pl żeby podawaćVery Happy ale jest to nie wielka wioska oddalona od Bydgoszczy o 34km i 346m(heh nie wiem ile metrów ale na bank 34km)
Tak w szkole jestem znany jak i na cały "świecie" jako gold mistrz Golkiper nr.1(bramkarz) Każda dyscyplina co wymaga owego człowieka stojącego miedzy słupkami bramki:D tam ja jestem, moja forma no cóż jak każdego innego bramkarza rośnie i spada niestety teraz jest nie zbyt dobra aczkolwiek nie najgorsza, no cóż tu jeszcze wam napisać aha no tak lubię: Muzykę klubową, Typowe techno, Hip-Hop.
No może jeszcze powiem tak że fajną gierkę stworzył Zeke gz.Very Happy specjalnie ode mnie. Hmmm no cóż mam nadzieje jak i co nie którzy z was heh (to jest żart).Mam nadzieje że będzie nam się mile i dobrze układało w stosunku co do gry i ogólnie rozpoznania terenu, a jeśli mówię o terenie to mam na myśli was ludzi, a zarazem jakby tu was określić hmmm.... na pewno jesteście spoko i fajni, mili,uprzejmi itp. jeśli ktoś tak czyni w stosunku do was. To tyle już niestety z mojej strony, na razie do usłyszenia (komentował dal was Kamil:D Vel. Kono Uhigara. Oj bo zapomnę czasem mam wspaniały humor a czasem brak tego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tndw.pun.pl www.spis-ots.pun.pl www.clanmsg.pun.pl www.poke-adventure.pun.pl www.prawodzienne.pun.pl